KURS WIOSENNY

 

ZACZYNAMY KURS WIOSENNY  13.04-20.06.2023  

Wszyscy, którzy zgłosili się na zajęcia kursu wiosennego / kontynuacje i nowi uczestnicy/ otrzymają  informacje SMS dotyczące organizacji zajęć, rozpoczęcia i opłat. W nowym pakiecie planujemy 8 zajęć.  Terminy zajęć dla poszczególnych grup w zakładce Kalendarz.

 GRUPY NIEMOWLĄT  ROZPOCZYNAJĄCE ZAJĘCIA   –  informacje organizacyjne  Pamiętajmy  :

– o konsultacji z lekarzem / zwłaszcza grupy niemowląt do 2 roku

–  o zapoznaniu się z dokumentami / zakładka informacje /

– o fotelikach dziecięcych do szatni – bardzo ułatwiają logistykę przy przebieraniu 🙂 

 – obowiązkowych czepkach /okularki pływackie –  dotyczy wszystkich rodziców i starsze dzieci

 –  kaucji 2 zł do szatni zewnętrznej .

Wejście na zajęcia odbywa się za okazaniem ważnego,  opłaconego karnetu na określony dzień i godzinę zajęć. Karnety odbieramy przed pierwszymi zajęciami przy stoliku w holu, wszyscy nowi uczestnicy zajęć podpisują zapoznanie się z regulaminem, oświadczenie RODO oraz  o oświadczenie o braku przeciwwskazań do zajęć w wodzie swoich dzieci na podstawie zaświadczenia czy konsultacji lekarskiej. Rodziców niemowląt rozpoczynających przygodę z pływaniem zachęcamy do zapoznania się z zakładką Niemowlę na basenie, znajdziecie tam przydatne informacje dotyczące naszych zajęć oraz jak się do nich przygotować.

Zapraszamy na basen zawsze trochę wcześniej (min 20minut), aklimatyzacja na obiekcie i spokojne przygotowanie do zajęć to bardzo istotna sprawa, zwłaszcza w grupach najmłodszych uczestników zajęć, zaplanujcie swój czas i pobyt na basenie tak, aby grupa punktualnie rozpoczęła razem zajęcia.

W holu są szafki na wierzchnią odzież i obuwie, kaucja zwrotna 2 zł – warto mieć przy sobie. Do szatni basenowej wchodzimy około 10-15 min przed rozpoczęciem zajęć – wchodzi z dzieckiem tylko jeden rodzic, ten, który uczestniczy w zajęciach.  We wszystkich  szatniach są przewijaki do przebrania niemowląt.

Opłata za kurs 300 zł na podane niżej konto lub przy odbiorze karnetu.

BOBO SWIM  

NR KONTA      89  1050 1953 1000 0092 3083 6729

Prosimy przy wpłatach podawać dane dziecka i dzień/ godzinę – grupę  kursu.