KURS ZIMOWY I-III 2023

Zapraszamy na zimowy kurs pływania  

Większość rezerwacji na kolejnym zimowym pakiecie to grupy kontynuacji – dzieci,  które od września lub znacznie dłużej spędzają z nami czas na basenie rekreacyjnym UP, bawiąc się i ucząc . Dlatego też nie mamy dużego naboru, większość miejsc mamy zajętych. Ale zdarzają się wolne miejsca w różnych grupach, może są nowi chętni na oswajanie,  naukę czy doskonalenie – uzupełniamy grupy, dzwońcie piszcie na pewno coś dopasujemy. Planowany harmonogram zajęć poszczególnych grup jest dostępny w zakładce Plan zajęć

Cieszymy się, że razem ze swoimi małymi czy większymi dziećmi lubicie spędzać z nami czas na wodnych zabawach ale  przede wszystkim na nabywaniu nowych umiejętności, oswajaniu, kształtowaniu  odwagi, samokontroli, wzmacnianiu mięśni i budowaniu więzi z rówieśnikami. 

Woda ma bardzo szczególne właściwości: rozwija emocje, odpręża, uspokaja, leczy, kształtuje motorykę, wzmacnia koordynację i równowagę.  Maluszki uwielbiają wodę więc zorganizujmy im nowa formę „kąpieli” połączoną z samymi korzyściami wynikającymi z zajęć w wodzie – zapraszamy więc niemowlęta do nowych grup początkujących. 

Do czego prowadzi wczesne oswajanie z wodą niemowląt i małych dzieci ?  Już 2 latki  potrafią samodzielnie poruszać się w wodzie, to umiejętność zwiększającą bezpieczeństwo dziecka i budująca w nim pewność siebie oraz satysfakcję z osiągnięć i nabytych umiejętności.

Kurs zimowy obejmuje 11 jednostek / 30min dla niemowląt / 45 min dla starszych dzieci – 420 zł

Zaczynamy od 7.01. 2023 ,  wolne dni  : 23.01-29.01 – II tydzień ferii  /KALENDARZ/

Ostanie wolne miejsca !!!

Wszyscy, którzy zgłosili się na zajęcia kursu  zimowego / kontynuacje i nowi uczestnicy/ otrzymają  informacje SMS dotyczące organizacji zajęć, rozpoczęcia i opłat.

Prosimy o pisemne potwierdzenie  / sms , email / udziału w zajęciach.

GRUPY NIEMOWLĄT  ROZPOCZYNAJĄCE ZAJĘCIA   –  informacje organizacyjne dotyczące udziału w zajęciach

Pamiętajmy  :

– o konsultacji z lekarzem / zwłaszcza grupy niemowląt do 2 roku – podpisujecie Państwo oświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do zajęć w wodzie

–  o zapoznaniu się z dokumentami / zakładka informacje /

– o fotelikach dziecięcych do szatni – bardzo ułatwiają logistykę przy przebieraniu 🙂  ,

 – obowiązkowych czepkach –  dotyczy wszystkich rodziców i starsze dzieci, 

 –  kaucji 2 zł do szatni zewnętrznej /buty. kurtki/ .

Wejście na zajęcia odbywa się za okazaniem ważnego,  opłaconego karnetu na określony dzień i godzinę zajęć.

Przypominamy, że karnety odbieramy przed pierwszymi zajęciami, wszyscy nowi uczestnicy zajęć podpisują zapoznanie się z regulaminem, oświadczenie RODO oraz  o oświadczenie o braku przeciwwskazań do zajęć w wodzie swoich dzieci na podstawie zaświadczenia czy konsultacji lekarskiej. Rodziców niemowląt rozpoczynających przygodę z pływaniem zachęcamy do zapoznania się z zakładką Niemowlę na basenie, znajdziecie tam przydatne informacje dotyczące naszych zajęć oraz jak się do nich przygotować.

Zapraszamy na basen zawsze trochę wcześniej (min 20minut), aklimatyzacja na obiekcie i spokojne przygotowanie do zajęć to bardzo istotna sprawa, zwłaszcza w grupach najmłodszych uczestników zajęć, zaplanujcie swój czas i pobyt na basenie tak, aby grupa punktualnie rozpoczęła razem zajęcia.

Na basenie  rodziców obowiązują czepki, na  zajęcia warto też przynosić okularki pływackie .

W holu są szafki na wierzchnią odzież i obuwie, kaucja zwrotna 2 zł – warto mieć przy sobie. Do szatni basenowej wchodzimy około 10-15 min przed rozpoczęciem zajęć – wchodzi z dzieckiem tylko jeden rodzic, ten, który uczestniczy w zajęciach.  We wszystkich  szatniach są przewijaki do przebrania niemowląt.

Opłata za kurs na podane niżej konto lub przy odbiorze karnetu.

BOBO SWIM  

NR KONTA      89  1050 1953 1000 0092 3083 6729

Prosimy przy wpłatach podawać dane dziecka i dzień/ godzinę – grupę  kursu