KURS ZIMOWY XII-II 2021/22

Zapraszamy na kolejny zimowy pakiet 10 zajęć, uzupełniamy grupy już pływające, zaczynamy nabór na nowe grupy niemowląt 3-5/ 6-12 m-cy, grupy kontynuacji pracują wg jesiennego grafiku. Informujemy, że zwolniło się kilka miejsc w grupach 2-3 latków i  niemowląt 6-12 m-cy. Komu nie udało się załapać na kurs jesienny teraz ma dużą szansę  🙂  Zapraszamy na nowa wodną przygodę.

Przypominamy, że pracujemy na basenie rekreacyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego  ul. Głęboka  31.   Wszyscy  zapisani otrzymają informację z powiadomieniem o rozpoczęciu zajęć.

Pamiętajmy :

–  o konsultacji z lekarzem / zwłaszcza grupy niemowląt / – podpisujecie oświadczenie o braku przeciwwskazań do zajęć w wodzie , fotelikach dziecięcych do szatni – bardzo ułatwiają logistykę przy przebieraniu 🙂 , obowiązkowych czepkach– dotyczy wszystkich rodziców i starsze dzieci, oraz kaucji 2 zł do szatni zewnętrznej.

Wejście na zajęcia odbywa się za okazaniem ważnego opłaconego karnetu na określony dzień i godzinę zajęć.

Przypominamy, że karnety odbieramy przed pierwszymi zajęciami, wszyscy nowi uczestnicy zajęć podpisują oświadczenie RODO i o braku przeciwwskazań do zajęć w wodzie. Rodziców niemowląt rozpoczynających przygodę z pływaniem zachęcamy do zapoznania się z zakładką Niemowlę na basenie, znajdziecie tam przydatne informacje dotyczące naszych zajęć oraz jak przygotować malucha na zajęcia na basenie.

Zapraszamy na basen zawsze trochę wcześniej (min 20minut), aklimatyzacja i spokojne przygotowanie do zajęć to bardzo istotna sprawa, zwłaszcza w grupach najmłodszych uczestników zajęć, zaplanujcie swój czas i pobyt na obiekcie tak  , aby grupa punktualnie rozpoczęła razem zajęcia. Na basenie obowiązują czepki, na  zajęcia warto przynosić okularki pływackie.

W holu są szafki na wierzchnią odzież i obuwie, kaucja zwrotna 2 zł – warto mieć przy sobie. Do szatni basenowej wchodzimy około 10 min przed rozpoczęciem zajęć – wchodzi z dzieckiem tylko jeden rodzic, ten, który uczestniczy w zajęciach.  W szatniach są przewijaki, warto też zabrać fotelik samochodowy dla dziecka, aby było bezpieczne podczas ubierania się rodzica, zwłaszcza w grupach niemowląt.

Opłata za kurs na podane niżej konto lub przy odbiorze karnetu.

BOBO SWIM   NR KONTA  

89  1050 1953 1000 0092 3083 6729

Prosimy przy wpłatach podawać dane dziecka i dzień/ grupę  kursu

 

Zgłoszenia i zapisy telefonicznie 603539340 , SMS – bo w wodzie nie odbieramy lub email – formularz na stronie.  Grafik zajęć i kalendarz w zakładkach.   ZAPRASZAMY