Oswajamy

Oswajamy

  • W pierwszym okresie życia małego dziecka niezwykle istotne jest prawidłowe stymulowanie jego rozwoju fizycznego i psychicznego. Zajęcia i ćwiczenia w wodzie znakomicie wpływają na obie te sfery. Dzieci nabierają pewności siebie i prawidłowo rozwijają swoją sylwetkę.
  • Kolorowe zabawki i przybory, piłki a przede wszystkim kontakt z wodą sprawiają, że dzieci już od pierwszych zajęć doskonale się bawią. A dzięki temu, że w wodzie są z mamą lub tatą szybko przełamują wszelkie obawy. Pływanie dzieci w wieku niemowlęcym cieszy się coraz większym zainteresowaniem rodziców, coraz częstsze są opinie lekarzy o dobroczynnym wpływie ćwiczeń w wodzie na organizm dziecka.
  • Od września 2008 roku BOBO SWIM prowadzi na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie lekcje pływania dla dzieci od wieku niemowlęcego do przedszkolnego wraz z rodzicami, w oparciu o program „Od niemowlaka do przedszkolaka”. Program przewiduje po 12 półgodzinnych lekcji, 1 x w tygodniu, w trzech blokach szkoleniowych: jesiennym, zimowym i wiosennym.