BOBO SWIM

 

Szkoła pływania dla niemowląt i małych dzieci. Uczymy przez zabawę.

«

»

Wrz 12

ZACZYNAMY KURS JESIENNY w BOBO SWIM

Zaczynamy jesienny kurs pływania dla niemowląt i małych dzieci w Szkole Pływania BOBO SWIM na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego.

Dla dużej grupy dzieci rozpoczynających zajęcia będzie to oswajanie z wodą, z nowym miejscem, nową sytuacją, spotkanie z nowymi osobami, z grupą rówieśniczą. Dajmy czas sobie, i naszym dzieciom na spokojną aklimatyzację,  obserwację i zabawę, wykażmy się cierpliwością i zrozumieniem, że nie wszystko od razu uda się wykonać. A poruszanie się w środowisku wodnym, skoki, nurkowanie nie są wcale takie łatwe .Każde dziecko uczy się przecież we własnym indywidualnym tempie. Chwalmy dzieci i cieszmy się ze wszystkich mniejszych i większych osiągnięć. Nagradzajmy dzieci przede wszystkim własnym uśmiechem i radością  ze wspólnie spędzonego czasu i dobrze się wspólnie z nimi bawmy.  

Przed nami 12 zajęć : niemowlęta, małe dzieci, przedszkolaki pływają 30 min, starsze 5-6 latki na dużym basenie 45 min. Po zajęciach macie Państwo parę minut na dowolną zabawę z dziećmi w rzece czy jacuzzi. W karnecie 70 min obejmujące zajęcia i czas spędzony w szatni. Bardzo prosimy o przestrzeganie wyznaczonych ram czasowych.

Przed pierwszymi zajęciami prosimy o zapoznanie się z Regulaminem BOBO SWIM, oświadczeniem Rodo, grupy niemowląt – prosimy o konsultację pediatryczną ( brak przeciwwskazań do zajęć w wodzie). Podpisujecie Państwo stosowne oświadczenia. 

ZAJĘCIA ZACZYNAMY OD 17.09. Przed pierwszymi zajęciami zapraszamy trochę wcześniej do stolika w holu po odbiór karnetów i podpisanie dokumentów. Karnet upoważnia do wejścia na pływalnię dziecka i opiekuna / zajęcia z rodzicem.