BOBO SWIM

 

Szkoła pływania dla niemowląt i małych dzieci. Uczymy przez zabawę.

«

»

Cze 22

Zapisy na jesienny kurs pływania

Dobiega końca kolejny, już 10 rok naszej pracy w Szkole pływania BOBO SWIM. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście Państwo nas instruktorów powierzając nam swoje dzieci zarówno te najmłodsze – niemowlęta 3-12 miesięczne, jak i te trochę starsze 1-4 i 5-6 latki. Mamy nadzieję, że dzięki naszej wspólnej pracy – instruktorów i Rodziców dzieci na tyle polubią wodę, że kąpiele w różnych akwenach będą zawsze sprawiać im przyjemność,  a w przyszłości będą się czuły w wodzie pewnie i bezpiecznie. Niektórzy z naszych wychowanków już pokochali  pływanie i poświęcają mu swój wolny czas, trenując i osiągając sukcesy.  Cieszymy się że jesteście Państwo z nami i dalej zapraszamy do wspólnej pracy i zabawy na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego.

W okresie letnim odpoczywamy i zapraszamy na kolejny cykl zajęć od września.

Od 25.06 ruszają zapisy na jesienny kurs pływania. Planujemy grupy początkujące 3-6 m-cy, 6-12 m-cy, grupy kontynuacji dla dzieci do 1-go roku oraz w zależności od umiejętności : 1-2 lata, 3-4 lata, 5-6 lat.
Zgłoszenia i zapisy e-mail, telefonicznie, sms.
Do 9.07 czekamy na zgłoszenie kontynuacji dzieci uczestniczących w zajęciach w tym roku. Grafik zajęć, kalendarz będzie dostępny w połowie sierpnia. Zajęcia planujemy rozpocząć od 11.09 po przerwie technicznej na UP.

ZAPRASZAMY