KURS JESIENNY

Zapraszamy na jesienny kurs pływania do BOBO SWIM .

Kurs jesienny obejmuje 12 zajęć / 30 min dla niemowląt  4-12mcy oraz 45 min dla dzieci powyżej roku/ w terminie od września do grudnia. Pływamy na basenie UP ul. Głęboka 31 / kalendarz i plan zajęć będzie dostępny w zakładkach.

 

 

 

 

 

 

 

Rozpoczęcie zajęć

12.09 /wtorek ;   14.09 / czwartek ;  16.09 / sobota ;  17.09 / niedziela

Wszyscy Państwo, którzy zgłosili pisemną kontynuację zajęć otrzymają informację o przydziale do grupy i jej terminie, grafik kompletnych grup w Planie zajęć / kurs jesienny/. 

Prosimy o potwierdzanie udziału w zajęciach / SMS, email /.

Zapisy :

– nabór do nowych grup początkujących niemowląt 4-6mcy, 6-12mcy /zajęcia z rodzicem/;

– uzupełniamy miejsca w grupach 6-12mcy, 1-2 lata, 3-4 lata /zajęcia z rodzicem;

– uzupełniamy wolne miejsca w grupach kontynuacji w grupach.

Cena kursu 500 zł / wpłata zaliczki jako potwierdzenie rezerwacji  miejsca, możliwość opłaty w ratach/.

NR KONTA      89  1050 1953 1000 0092 3083 6729

Prosimy przy wpłatach podawać dane dziecka i dzień/ godzinę – grupę  kursu.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE : 

Pamiętajmy  :

– o konsultacji z lekarzem / zwłaszcza grupy niemowląt do 2 roku

–  o zapoznaniu się z dokumentami / zakładka informacje /

– o fotelikach dziecięcych do szatni – bardzo ułatwiają logistykę przy przebieraniu 🙂 

 – obowiązkowych czepkach /okularki pływackie –  dotyczy wszystkich rodziców i starsze dzieci

 –  kaucji 2 zł do szatni zewnętrznej .

Wejście na zajęcia odbywa się za okazaniem ważnego,  opłaconego karnetu na określony dzień i godzinę zajęć. Karnety odbieramy przed pierwszymi zajęciami przy stoliku w holu, wszyscy nowi uczestnicy zajęć podpisują zapoznanie się z regulaminem, oświadczenie RODO oraz  o oświadczenie o braku przeciwwskazań do zajęć w wodzie swoich dzieci na podstawie zaświadczenia czy konsultacji lekarskiej. Rodziców niemowląt rozpoczynających przygodę z pływaniem zachęcamy do zapoznania się z zakładką Niemowlę na basenie, znajdziecie tam przydatne informacje dotyczące naszych zajęć oraz jak się do nich przygotować.

Zapraszamy na basen zawsze trochę wcześniej (min 20minut), aklimatyzacja na obiekcie i spokojne przygotowanie do zajęć to bardzo istotna sprawa, zwłaszcza w grupach najmłodszych uczestników zajęć, zaplanujcie swój czas i pobyt na basenie tak, aby grupa punktualnie rozpoczęła razem zajęcia.

W holu są szafki na wierzchnią odzież i obuwie, kaucja zwrotna 2 zł – warto mieć przy sobie. Do szatni basenowej wchodzimy około 10-15 min przed rozpoczęciem zajęć – wchodzi z dzieckiem tylko jeden rodzic, ten, który uczestniczy w zajęciach.  We wszystkich  szatniach są przewijaki do przebrania niemowląt.

 

Dlaczego  warto przyjść z maluszkiem na basen, co da to dziecku a co rodzicom?  

 

Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem / link /.

„W czym pły­wa­nie dla nie­mow­ląt po­mo­że mi i mo­je­mu dziec­ku?

Pływanie dla niemowląt nie tylko wzmacnia mięśnie i system odpornościowy dziecka, ale przyczynia się też do jego ogólnego rozwoju fizycznego. W trakcie ćwiczeń u malucha poprawiają się postawa, koordynacja, a także sprawność ruchowa i zmysł równowagi. Poruszając się w basenie, dzieci stają się świadome możliwości swojego ciała i odkrywają zakres poszczególnych ruchów. Kontakt z wodą to prawdziwy raj dla zmysłów niemowlęcia. Intensywny kontakt dziecka z rodzicem, a także fizyczna bliskość i budowanie wspólnego doświadczenia prowadzą do wzmocnienia więzi emocjonalnych i poczucia obopólnego zaufania.  Dzięki temu twój maluch od samego początku rozwija pewność siebie i umiejętności społeczne”.

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/plywanie-dla-niemowlat